Ženy, scházejte se s kamarádkami a povídejte si!

5.5.2023

Ženy a muži, každý jsme rozdílní a to je na tom to pěkné. Vzájemně se doplňujeme. A i když jsme v manželství nebo partnerském vztahu rády a šťastné, stejně si – my ženy – potřebujeme občas vyhodit z kopýtka. Stejně jako muži.
Jen naše dýchánky jsou zpravidla o něčem úplně jiném. Takový pravý holčičí mejdan by naše muže vyděsil.
jídlo v restauraci

Jakmile se začínáme scházet, potkáváme se ve dveřích a už brebentíme jedna přes druhou. Nezdržujeme se svlékáním kabátů, botky v rychlosti shodíme v předsíni, abychom neztrácely drahocenný čas, a už nám pusy jedou.
Mezitím připravujeme společně dobroty, rychlé špunty lítají, připíjíme si na setkání.
Jsme jako neřízené střely, lítáme od jednoho k druhému, bereme si slova z úst, skáčeme si do řeči, naprostý chaos. Myslím, že to by muž nepochopil a už vůbec nevydržel. Proto muže takticky, ale s láskou vystrnadíme z domu, abychom měly „klid“ na probírání všeho možného.

Dříve jsme řešily módní výstřelky, nikdy nechybělo povídání o mužích – kde která jakého ulovila. Samozřejmě za svobodna! Poté jako vdané ženy jsme si vyměňovaly zkušenosti s výchovou dětí, přišla na přetřes i naše práce, kdo má jakého šéfa, radily jsme si vzájemně ve všem, co nás zrovna napadlo.
A protože jsme ženy a míváme i své ženské či vztahové problémy, komu se můžeme svěřit bez rozpaků a s důvěrou, než svým skutečným přítelkyním? A věřte, že takový holčičí mejdan dokáže vyčistit hlavy, všechno ze sebe dostaneme a v reakcích druhých nacházíme mnohdy i odpovědi na naše otázky.
Každá jsme jiná, a proto každá máme i jiný názor na sdílené problémy, velmi rády o nich spolu diskutujeme a zjišťujeme, že pohled z druhé strany pro nás bývá většinou přínosem. A jsme za to vděčny.
levandule, mýdlo a ručníky
Milé ženy, scházejte se se svými kamarádkami, přítelkyněmi, najděte si volný čas. I v dnešní uspěchané době si najděte alespoň chvíli na popovídání s kamarádkou v kavárně, v cukrárně anebo se spolu projděte v parku, poseďte na lavičce a nachytejte spoustu pozitivní energie z vašeho setkání a slunečních paprsků. A v lepším případě vyrazte s kámoškami na wellnes, kde se pobavíte, odreagujete, zrelaxujete a vrátíte se do náruče svých mužů veselé a usměvavé.