K čemu nás muži potřebují?

5.5.2023

Určitě to všechny známe. Ať už bratr, otec nebo dědeček, všichni se alespoň jednou zachovali tak, že nad opačným pohlavím ohrnovali nos a tvrdili, že všechno zvládnou sami a k ničemu nás nepotřebují. A my také moc dobře víme, že je to ta největší lež, kterou kdy mohli vyslovit. A to bychom nebyly my, abychom jim pomocí několika krátkých odstavců nedokázaly, jak moc by bez nás byli bezradní!

nastoupení vojáci
Pořádek

Ač si to muži neuvědomují, za dobu, co s námi žijí, si navykli na jakýsi komfort. Denně se s nimi hádáme o tom, že ponožky opravdu nepatří do šuplíku druhého ale třetího, že vážně nebudeme tolerovat jejich neustlané postele, nebo že po nich rozhodně nebudeme odnášet talíře z jídelního stolu. Jsou to drobnosti, které dohromady tvoří čistý a uklizený domov, na který si podvědomě zvykli. Stačí se podívat na pár vdovců, kteří bohužel musí na všechno stačit sami. Ve všem mají chaos a uklízení odstrčili daleko na druhou kolej.

muž a žena s kávou
Neustále plná lednice

Zdá se vám to jak směšný bod, který je nicneříkající? Nechte muže týden samotného a uvidíte, že se po prvních dvou dnech bude divit, že doma nejsou čerstvé rohlíky, došlo mu mléko a jablko, které bylo ještě před třemi dny krásně červené, teď tomuto vzhledu neodpovídá ani v nejmenším.

tandemový seskok padákem
Žehlení

Jsou zvyklí na krásně složené košile ve skříních a vyžehlené kravaty pověšené na domácím sluhovi. Sami ale doopravdy většinou v životě žehličku nedrželi a nejspíš ani neví, jak se odpařuje.
Muži nás nepotřebují jen kvůli domácím pracím a jídlu. Vyhledávají především naši péči o ně, naši laskavou povahu a láskyplné zacházení. Připomíná jim to jejich dětství. Inu, přeci každá žena, která má reálně dvě děti, jednou řekla, že má doma vlastně děti tři! Nutno však podotknout, že i mezi muži se najdou výjimky, které potvrzují pravidlo a dokážou se o sebe postarat lépe než ženy.