Betonové ploty jako moderní a exkluzivní doplněk zahrady

19.6.2021

Každý pozemek se musí ohraničit. Vytýčí se přesná hranice podle zaměření a pak si můžeme pozemek něčím ohradit. V případě rodinné zástavby jistě budete plánovat plot jak praktický, tak i vzhledný a estetický, aby ladil jak s domem a zahradou, tak aby splňoval i užitné vlastnosti.

Betonové ploty splňují všechny tyto předpoklady. Dají se postavit snadno a rychle. Vypadají profesionálně, poskytují dostatek soukromí a vydrží dlouhé roky jako nové. Nemusíte na ně šáhnout na rozdíl od dřeva, které po čase trouchniví, nátěr se odlupuje a dřevo občas praská, trouchniví nebo třeba vlhne.

rodinný dům

Betonové ploty jsou moderní a elegantní. Přitom poskytují soukromí, protože přes ně nejde vidět. Ovšem neuzavřou prostor úplně, můžete si nechat nějakou část viditelnou, průsvitnou. I zde existují různé typy, druhy a varianty, takže to můžete skloubit podle svého vlastního uvážení.

Jistě vás zajímá za betonový plot cena.

Ta není nijak závratná. Záleží na tom, jaká je výrobní cena, ale vy jako kupující musíte brát v potaz i další faktory například to, že jej nemusíte po pár letech natírat nebo měnit. Nic nezrezaví, jako v případě pletiva a nic se nemusí natírat jako v případě dřeva. Plot zůstane naprosto beze změn.

Cenovou nabídku vám klidně zpracují odborníci. Máte pozemek a chtěli byste právě tento druh oplocení? V tom případě vám připraví nabídku na míru. Panely mohou být různě vysoké, široké, podle vašich představ.

dům, zahrada

Ladný doplněk moderních objektů, dokonce i komerčních objektů a mnohých dalších staveb. Oplotit s nimi můžete větší i menší pozemek. Vybrat si můžete hned z několika druhů. Jsou praktické a poskytují soukromí. Ideální v případě, že nechcete, aby vám sousedé v pergole hleděli do talíře, co jste si ugrilovali. Každý chce mít trochu soukromí.

Vypadají jako kámen a působí přirozeně. Často imitují nějaký druh zdiva, kamene či jiného materiálu, proto jej ladně sladíte jak s moderním bydlením, tak i s chatou, chalupou nebo i s komerčním pozemkem, halou nebo jinými budovami.