Neobvyklé stěhování

19.6.2022

Stěhování těžkých břemen není jen tak, ke k němu potřeba speciální těžké techniky. A s těmi největšími břemeny se dokonce můžete dostat do Guinessovy knihy rekordů. Ale to nejtěžší břemeno jen tak nepřekonáte, protože se jednalo o kostel v Mostě, který vážil 12.000 tun a posouvali ho na čtyřech kolejích 841 metrů. Větší břemeno seženete jen stěží. Ale co se vám může stát, že budete potřebovat přestěhovat svou firmu, kde máte např. obráběcí stroje a ty rozhodně neváží málo. Stroje jsou většinou kotvené v zemi a už jen jejich uvolnění může být problém. Stěhování strojů nezvládnete bez profesionálů a jejich techniky.

stroje

Stěhování strojů Liberec a těžkých břemen bude náročný úkol a bude vyžadovat souhru jak při nakládání strojů na auta nebo vlak, podle toho, kam až stroje stěhujete, tak při ustavování strojů na novém místě. Pokud jsou stroje velkých rozměrů a budou se přepravovat autodopravou, musí stěhovací firma prověřit celou trasu, aby nedošlo k zatarasení cesty nebo k problémům s průjezdy jak kruhovými objezdy, ale i pod mosty. Je potřeba také zajistit doprovodná vozidla, a protože řidiči aut musí mít povinné přestávky, je potřeba také naplánovat, kde může transport odpočívat, případně, kde bude nocovat.

stroje

Nadrozměr může mít s parkováním problémy a je třeba najít vhodně parkoviště. Pokud stěhujete svou firmu a máte halu plnou strojů, potřebujete profesionální stěhovací firmu, která se takovým stěhování zabývá. Těžké stroje se nestěhují často, a tak vybírejte stěhovací firmu, která již má zkušenosti. Chcete rozšířit svou výrobu o nový stroj, ale nevíte, jak jej dovézt do vaší haly? Že ho povezete jen kousek? No přece se nebudete pokoušet naložit ho a převézt sami! Najděte si profesionály, kteří vám stroj převezou bezpečně až na místo a stroj vám ve vaší hale ustaví přesně „na značky“.