Ne všem podnikatelům se daří

31.5.2022

Pokud se podnikatel hodně snaží a má i nemalou dávku štěstí, má naději na to, že svým vlastním přičiněním zbohatne. Anebo si aspoň zajistí takové příjmy, ze kterých bude moci vést dost spokojený život. Ovšem kdo není zase až tak snaživý nebo má jednoduše smůlu, ten se může naopak potýkat i s hodně velkými problémy. A takové problémy ho mohou teoreticky dostat i do stavu krajní nouze. Jistě si totiž dokážete představit, jak se asi vede někomu, kdo nemá ani na svou obživu, ani na to, aby udržoval firmu, kterou provozuje, funkční či nejlépe přímo vzkvétající.

Indie peníze

O úspěšné podnikatele si starosti dělat nemusíme. Ti se o sebe dokážou samozřejmě bez problémů postarat sami. Ale co ti, jimž se zrovna nedaří a mají tudíž příjmy, jaké by určitě mít neměli? Ti už nějakou tu pomoc potřebují. A to ne nějakou charitu, nýbrž půjčku.

S pomocí půjčky se i ti momentálně neúspěšní mohou opět vyšvihnout do sedla. I ti se mohou zlepšit z takřka zkrachovanců až na ty, jimž se skvěle daří. Ale stává se tak jedině tehdy, když si podobní lidé vezmou takovou půjčku, která je pro ně dost výhodná a se kterou se také dokážou se ctí vypořádat. A kterou samozřejmě taky dostanou, což rovněž není samozřejmost.

cizí peníze

A o jakou půjčku mají žádat podnikatelé, když mají jen relativně nevelké příjmy a k tomu třeba i záznamy v registrech dlužníků a exekuce? Mohou samozřejmě žádat o kteroukoliv, ale často se dočkají úspěchu jedině u nebankovní hypotéky bez registru Hypotéka bez registru. Protože u té se garantuje splácení zástavou dlužníkovy nemovitosti, a tím pádem tu nemusí nějaký ten negativní záznam v registrech vadit, stejně jako nemusí být problémem, že bude dlužník splácet nanejvýš minimální akceptovatelné splátky.

A když někdo z podnikatelů potřebuje výhodnou půjčku, měl by právě takovou nebankovní hypotéku zkusit. Protože by ho sice mohli leckde odmítnout, ale tady se to určitě nestane.