Mít přehled ve skladu

7.9.2022

Každá firma v podstatě řeší stejné problémy. Musí sehnat zákazníky, klienty a zakázky, musí jim prodat své služby nebo výrobky a tím si zajistit zisk. Každá firma k tomu používá podobné nástroje http://www.hensel-electric.cz/cz/kontakt/karte.php reklamu, marketing, veletrhy apod. I my vám dnes jednu firmu chceme představit. Představení trhu https://www.schoellerallibert.com/cz/markets/system-integration je představení firmy, které vám může pomoct s automatizací vašich skladů. Plastové přepravky a kontejnery vyrábí tato firma po celém světě. Jsou typizovaných rozměrů, ale to neznamená, že vám nemohou vyrobit speciální přepravky dle vašich požadavků na rozměry.

plastová přepravka

Ale je velmi pravděpodobné, že si vyberete s již vyráběných rozměrů. Automatizované sklady jsou velmi výhodné, protože umí samy regulovat materiál na skladě a tím pádem inteligentně snižovat tzv. mrtvé peníze, které máte uložené na skladě a tam v formě zásob čekají, až z nich vyrobíte finální výrobek, který prodáte zákazníkovi. Firma by se vždy měla snažit mít co nejméně skladových zásob.

plastová přepravka

Ale na skladě nemusí jít jen o strojírenské výrobky jako jsou šroubky a matičky. Firma Schoellerallibert vyrábí i plastové přepravky, e kterých se dá přepravovat a skladovat zelenina a ovoce. Plastové přepravky jsou totiž snadno stohovatelné, propustné a snadno se udržují v čistotě, voda jim neublíží, přitom jsou lehké a pevné. Můžete v nich skladovat i těžké zboží. Že potřebujete uspořádat věci ve vašem skladu a dát mu řád? Nedělejte si to složité a pořiďte si plastové kontejnery, které si označíte a budete mít v regálech zboží přehledně a hlavně prakticky setříděno. Jsou regionální firmy, které nepřesáhnou hranice okresu nebo státu, ale jsou i firmy, které mají zastoupení po celém světě. Jedna z nich je firma Schoellerallibert, která vyrábí plastové přepravky, které najdou uplatnění v každé firmě, ale i domácnosti.