Kdy se vám může hodit stahovač videa ze sociálních sítí

8.7.2022

Návštěva seniorů – udržujete hezký vztah s vašimi příbuznými nebo známými i v domovech pro seniory? Někteří lidé v pokročilém věku nemívají přístup k Internetu a možná, že ani výpočetní techniku. Mohou mít pouze tlačítkový seniorský telefon a ten jim bohatě stačí, pokud se s ním k vám dovolají. Že nejsou vybaveni moderní technikou, však nutně nemusí znamenat, že nemají zájem zhlédnout nějaký starý český film, videoklip jejich oblíbené hudební skupiny či hudebního žánru, např. lidové hudby, dechovky, populární hudby 60. let atp.

stahování z YouTube

Pořádání vodáckých akcí – představte si, že jste součástí party nadšenců, co pravidelně jezdí na vodu, a organizujete tyto akce, co se týče vodáckého vybavení, zajištění přepravy vašich lodí a také plánujete jednotlivé etapy podle kilometráže, dostupných kempů a zajímavých míst v okolí. Každý rok jezdíte splouvat jinou řeku a napadlo vás, že bylo fér vůči všem uspořádat anketu, v níž si každý zvolí vodní tok, který by chtěl v tom daném roce splout. Součástí ankety bude nejen podrobný textový popis vodního toku, ale i upoutávka ve formě videa, co se týče zajímavých míst i samotné plavby. Takovýchto upoutávek koluje po sociálních sítích celá řada, stačí vybrat ty nejzajímavější, stáhnout je do počítače a na setkání s vašimi přáteli je promítnout třeba projektorem na velké plátno. Ať se každý rozhodne, která řeka jej nejvíc osloví.

video downloader

Cykloturistika – to, co provádí vodáci, mohou provést i cyklisté, nadšenci do cyklistiky s poznáváním přírodních krás a historických památek. Zde je ještě více možností ve srovnání s vodáky, neboť nejste vázáni čistě na vodní tok, ale na kole lze procestovat mnohem širší okruh okolního prostředí. Součástí vaší prezentace, stažené video downloaderem např. z YouTube, mohou být letecké záběry krajiny, hradů a zámků, přehrad a jezer, horských terénů, lesů a luk a také některých záběrů přímo z terénu, aby bylo více zřejmé, kde je krajina kopcovitá, kde rovinatá atd.