Splněný sen

11.7.2022

Věřte, že každý bazén do země má svůj ceník. A bazén do země a ceník takový, že tam najdete opravdu všechny ceny všech uvedených bazénů. Já jsem na tom byla tak, že jsem jela do prodejny bazénu, protože mé děti strašně moc chtěly nějaký bazén. A já jsem jim samozřejmě chtěla vyhovět, protože nemám ráda, když mi děti brečí a taky nechci, aby moje děti nějak strádaly. Takže jsem jim řekla, že jim bazén samozřejmě pořídím, a to moc ráda. Takže jsme se hned další den s mými třemi dětmi vydali do prodejny, kdy mají všechny bazény a taky všechno bazénové příslušenství. Tak jsem se taky panu prodavači řekla, aby mi dal ceník.

Děti vodu milují.

Bazénový ceník byl takový, že tam měli ceny pěkně uspořádané, krásně od nejlevnějšího bazénu až po ten nejdražší. Samozřejmě, že jsem chtěla nějaký bazén, kam se mi vejdou všechny děti. Ale také zároveň jsem nechtěla tak velký bazén, aby se mi tam třeba děti neutopily. Takže jsem si řekla, že nejlepší bude, pokud vezmu zlatou střední cestu. Takže to znamená, že vezmu nějaký střední bazén. A taky jsem nechtěla, aby hloubka byla více než jeden metr. Já si myslím, že na takové zahradní dovádění stačí určitě takovýto bazén. Navíc ceny taky nejsou moc levné. Když jsem se dívala, tak průměrný bazén stál čtyři tisíce korun.

Bazény máme všichni rádi.

A sice mi to nevadilo, ale nemáme moc peněz navíc. Takže jsem si řekla, že když tohle je dětské jediné přání, tak to samozřejmě splním. Děti si naštěstí ale vybraly nějaký levný bazén, což mě velmi potěšilo. Takže jsem taky každému svému dítěti koupila kruh a balon do bazénu. A já si myslím, že mé děti byly jistě spokojené. Protože asi už všichni víte, že všechno něco stojí, takže mě potěšilo, že vybraly nějakou věc, co nestojí moc peněz. jsme rádi, že konečně máme svůj bazén a mě hodně těší, že jsme dětem splnila jejich letní sen, aby měly na zahradě bazén. Co bych pro děti neudělala!