Hodinky – vděčný dárek pro muže

5.5.2023

Kapesní hodinky pro gentlemany představují nepochybně vděčný dárek. To platilo v dobách dávných a platí to i v současnosti. Hodinky totiž rozhodně nejsou jen doplňkem, který nás informuje o čase. Jsou také znakem noblesy. Proto výběru hodinek věnujeme opravdu zvýšenou pozornost. Muž by měl mít rozhodně prvotřídní hodinky. Samozřejmě i ženy nosí překrásné hodinky, ale ty pánské jsou přece jen trochu specifické. V čem?

krásné kapesní hodinky

Mužské specifikum

  • Dokonalý pánský doplněk – Mužská móda je na rozdíl od té dámské hodně minimalistická. Je třeba ji oživit zajímavým doplňkem. A tím dokonalým jsou právě hodinky.
  • Prestiž a styl – Žena často nosí hodinky podle barvy šatů. Zase tolik nezáleží na tom, zda má hodinky za tři sta korun nebo za několik desítek tisíc. Je to doplněk, který má ladit k šatům. U muže je to jiné, je to nepochybně znamením prestiže.
  • Osobnost – Exkluzivní luxusní hodinky jsou různé. Některé sází na klasickou eleganci, některé na modernost. Volba designu hodně vypovídá o osobnosti nositele.
  • Přehled o moderních technologiích – V dnešním životě platí, že kdo se vyzná v moderních technologiích, proplouvá také snáze životem. A chytré nejsou jenom telefony, ale věřte nevěřte, dnes dokonce i hodinky. Měříte jimi krom času také svůj tep, kroky atd. Kdo nosí takové hodinky, říká, že se prostě dokáže orientovat.
  • Reprezentace – Před chvílí jsme mluvili o prestiži, ale souvisí s tím ještě jedna skutečnost a to je reprezentace. Například pokud muž přijde na jednání nebo na důležité výběrové řízení, kapesní hodinky muže reprezentují. Podobně jako třeba ženu reprezentují upravené nehty.

výběr kapesních hodinek

Je to překvapivé, co všechno o muži vypovídají hodinky. Proto si opravdu zaslouží jen ty nejlepší. To nutně nemusí znamenat ty nejdražší, ale rozhodně nepočítejte s tím, že kvalitní kousek nakoupíte ve slevě, to rozhodně není ten typ zboží, který se nakupuje v akcích.