Escape game Pardubice vás rozhodně nezklame

22.4.2018

Máte rádi tajemno? Láká vás dobrodružství? A toužíte po nových, neotřelých zážitcích? Pak rozhodně vyzkoušejte escape game Pardubice neboli únikovou hru v Pardubicích anebo klidně i kdekoli jinde, protože o únikové místnosti již v České republice naštěstí není žádná nouze.
panáček u bludiště.jpg

A buďte si jistí tím, že se vám to bude líbit. Je jen málo her, které vás vtáhnou tak cele do hry. Najednou se ocitnete v příběhu, který bude celý o vás a vašich parťácích a vašim úkolem bude se poprat s nastalými skutečnostmi. Budete muset řešit logické hádanky, hlavolamy, ale rovněž používat selský rozum a chybět vám nesmí ani trochu zručnosti. Je to zkrátka poměrně dost námahy na jednoho člověka a jednu hlavu, a tudíž můžete hrát únikovou hru nejméně ve dvou. Ovšem neváhejte do svého dobrodružství zapojit mnohem více svých přátel či rodinných příslušníků – čím více vás bude, tím lépe se pobavíte. A bude se jednat o zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat.

Vždyť důkazem oblíbenosti únikových her mezi lidmi je právě to, jak se šíří jednotlivými státy, od města k městu a jak strmě roste jejich popularita. Každý chce tuto hru vyzkoušet na vlastní kůži, neboť mu nabízí něco, co dosud jen málokdo vyzkoušel. Nabízí nevšední zábavu, u které se rozhodně nudit nebudete! Spíše je více než pravděpodobné, že jakmile únikovou hru jednou vyzkoušíte, tak už nebudete umět přestat.
nebe v hrnku.jpg

A pokud máte náhodou pochybnosti o tom, zda právě vy jste vhodným člověkem, který by měl něco podobného vyzkoušet, tak neváhejte. Na vašem vysvědčení z matematiky zde opravdu nezáleží. I lidé, kteří nikdy neprojevovali velké matematické myšlení a nevynikali v logice, zde mohou brilantně uspět. Základem všeho je totiž zdravé sebevědomí a prostý selský rozum. A navíc, výhrou je, užít si takové dobrodružství, a to i v případě, že se vám třeba nepodaří rozluštit všechny hádanky.