Jednoduché účetnictví

3.5.2018

Účtujte bez obav s novým programem na vedení účetnictví. Buďte moderní a sami poznáte, že se vám to z hlediska času a peněz vyplatí .
zpracování účetnictví.jpg

Finanční účetnictví
Jedná se o základní modul s otevřenými položkami a upomínkováním
Flexibilní účetní program, který nemá obdoby. Jaké výhody poskytuje?
1. Bezpapírové účtování
2. Zpracování elektronických faktur
Vždy jste snili o zjednodušené verzi účetnictví? O programu, který by vám dával víc svobody, byl praktičtější a rychlejší? Přesně takový se nyní nabízí. Už žádné složité papírování, milion dokumentů všude rozházených po stole. Nyní můžete mít ve všem pořádek. Krásně uspořádaný stůl pouze s tužkou a papírem, v případě, že si budete chtít dělat soukromé poznámky. V dnešní době se myslí hodně také elektronicky, protože tento způsob převádění a vytváření či posílání faktur je daleko rychlejší a ekonomičtější, takže proč toho nevyužít. Ušetříte čas i peníze, hned dvě přednosti, pro které je velice výhodné zvolit tento program.
daňové doklady.jpg

Vedení účetnictví nebylo nikdy snazší

Rychlou a plynulou práci vám zajistí možnost přímého vyvolání kontrolních funkcí z účetního softwaru. Program je navíc doplněn o integrované upomínky s volně definovatelnými texty. To vše v libovolném jazyce. Vedení účetnictví tak bude konečně zábavou a snadnější prací, se kterou už na nic nezapomenete.
Finanční účetnictví – rozšíření
Účtování v cizí měně – modul vám pomůže se zavedením bankovních a pokladních účtu v cizí měně. Kurz se automaticky hlídá. Navíc zde máte přepočet cizí měny k důležitému dni.
Dílčí a konečná faktura – nyní můžete spravovat a účtovat platby, dílní i konečné faktury. Účetní záznam můžete přiřadit dokonce také ke konkrétnímu projektu. Možné je automatické zdanění při platbách dílčích faktur a následné vypořádání dílčích faktur při vyúčtování konečné faktury.
Kontrola došlých faktur
Nyní můžete evidovat příchozí faktury a okamžitě je řadit k zaměstnancům nebo dalším potřebným pracovníkům. Stav došlých faktur si můžete kdykoliv zkontrolovat.