Dvacátá reklamní klíčenka? Už ne, vsaďte na praktičnost

23.10.2021

Nejběžnějším reklamním předmětem bude bezesporu propiska. V závěsu s hrnečkem a bločky. Chcete pro svou firmu vytvořit takové reklamní předměty, které neskončí hluboko v zásuvce stolu, ale obdarovaným skutečně přinesou užitnou hodnotu? Zkuste si například sepsat, jakými věcmi se denně obklopujete vy sami a najdete mnoho míst, kterým by slušelo logo vaší firmy. Nechte se inspirovat našimi tipy!

Kancelářské hrníčky

Předměty denní potřeby

Pitný režim musíme dodržovat všichni, takže již zmiňovaný hrníček se na špici nedrží bezdůvodně. Zkusme ale nabídnout něco sofistikovanějšího. Cestu do práce mají mnozí spojení s kávou – buď tou, kterou si za ranního shonu nestihli vypít v klidu doma, či tu, kterou si vyzvedávají cestou v oblíbené kavárně. Cestovní hrnek, či rovnou termohrnek vyřeší transport životabudící tekutiny a v případě kávy kupované v kavárně se za jeden rok vyhneme pěkným pár kilo zbytečného plastu. Kromě cestovních hrnků se vždy hodí sportovní láhev a lidi jdoucí s dobou potěší moderní lahve s infuzérem. Kdo by neměl doma dost nákupních tašek, které něco unesou a přitom vypadají dobře? Dnes si vybere z široké škály bavlněných či z netkané textilie, skládací i s dlouhými uchy pro pohodlné nošení na rameni.

Elektronika, která zachraňuje situaci

Každý z nás využívá mobilní telefon a pokud jsme si ho zapomněli nechat přes noc nabít, čeká nás kolečko po kolezích s prosbou o zapůjčení kabelu či nabíječky.

Náhradní nabíječka, případně powerbanka, se nikdy neztratí – ideálně mít jednu v kanceláři v zásuvce psacího stolu, další v autě a doma jednu na botníku!

Občas se hodí i náhradní sluchátka – samozřejmě, že ty reklamní nebudou mít tak perfektní zvuk, ale pokud zapomeneme ta naše, případně se nám stane nehoda, nezůstaneme tak po cestě bez podcastu či muziky.

Flash disk

Co se může vždy hodit…

Fleecová či pikniková deka najde využití v každé domácnosti, i kdyby pro zvířecího mazlíčka. Velmi praktická je i malá svítilna – obzvlášť praktická je v autě.

Ještě nikdy neměly reklamní předměty takový potenciál zlepšit někomu život!