Celosvětově uznávaná škola v potápění

2.6.2018

Nyní máte možnost, přihlásit se do kurzu potápění i u nás v České republice. Tato novinka se objevila teprve nedávno a organizuje jí speciální celosvětově uznávaná škola v potápění, která se nachází v Plzni.
Rádi byste se podívali pod mořskou hladinu? Plánujete výlet k moři a už chcete mít základy v potápění? Chcete se naučit alespoň minimum? Nebo naopak jste profesionálové a chcete ještě více rozšířit své vědomosti, znalosti a svou praxi? Právě pro tyto účely jsou zde jejich služby. Využijte kurzy potápění Plzeň.
potápěč s kamerou.jpg

Profesionálně i rekreačně

Potápění se můžete věnovat buďto profesionálně nebo pouze rekreačně. Zde vás naučí obojí. Celosvětově uznávaná škola IANTD rekreačního a technického potápění působí v Plzni. Naučíte se spoustu nových a praktických zkušeností nebo naopak rozšíříte své znalosti v profesionálním přístupu.
želva a rybky.jpg
Jen tak se podívat pod hladinu
Je krásné vidět, jak pod hladinou život kvete. Zejména mořské dno je pro zkoumání jako stvořené, protože jakmile se ponoříte do moře, uvidíte naprostou nádheru. Život plný barev, tvarů a vzorů. Živočichy, jaké jinde nenajdete i ty, kterých je pár posledních na celé zeměkouli. Život zde je opravdu obdivuhodný a přáli bychom každému, aby se mohl ponořit a vidět tu nádheru s námi, proto poskytujeme jak profesionální tak také začátečnické školení.
podmořský život.jpg
Dle potřeb a vašich zkušeností
Ø Každé potápění je rozdělené podle zkušeností klientů. První se nabízí přístrojové OWD, je určené pro začátečníky, aby se mohli obeznámit s výstrojí, celkovým vybavením a zvykli si na vodu. Je totiž potřeba brát zřetel na fyzickou zátěž a brát v úvahu mnohé další faktory.
Ø Dále můžete pokračovat rozšířenými zkušenostmi. Nabízíme kurzy AOWD, EANx, Deep Diver, AEANx, Rescue Diver, Ice Diver, DM a Advanced Recreational Trimix Diver. Po zdolání těchto zatěžkávacích zkoušek se z vás mohou stát potápěči na hloubkové potápění, potápění pod ledem, nebo řešící krizové situace. Můžete dosáhnout až vysoce profesionální úrovně.