Zdravá řasa spirulina

1.9.2019

Rádi pečujete o svoje zdraví? Chcete využívat benefity získané z přírodního produktu, který dodá vašemu tělu potřebné látky? Vsaďte na zdravé zelené potraviny, mezi které se právem řadí také nejrůznější druhy řas. Jednoduše je můžete konzumovat v podobě doplňků stravy, a to v prášku nebo v tabletách.

spirulina v prášku

Třeba taková řasa spirulina https://www.nakliceno.cz/spirulina/ má blahodárný vliv na lidské zdraví a obsahuje spoustu cenných a prospěšných látek.

Které cenné a prospěšné látky to jsou konkrétně?

Tato řasa je bohatá na vitamíny A, C, E, K, B6, dále na vápník, hořčík, železo, fosfor, draslík, sodík, zinek, měď, betakaroten, chlorofyl a další prospěšné látky, díky kterým má doplněk stravy v tabletách s výtažky ze spiruliny spoustu pozitivních účinků na lidské zdraví.
rozpustná spirulina

Významné účinky na lidské zdraví

Díky obsahu chlorofylu čistí a detoxikuje organismus od nejrůznějších škodlivin. Fykocyanin má zase za efekt antioxidační a protizánětlivé účinky. Díky obsahu fenylalaninu pomáhá snižovat chuť k jídlu, takže je také skvělým doplňkem, pokud chcete zhubnout. Dále chrání organismus před volnými radikály, pozitivně působí na pokožku, vlasy a nehty, pomáhá při zácpě a snižuje hladinu cholesterolu. Je také dobrým pomocníkem v boji s únavou, zlepšuje vytrvalost a fyzickou kondici.

Tento doplněk stravy je pro lidi trpící nedostatkem vitamínů a minerálů, vegetariány i vegany.

Pokud vyznáváte zdravý životní styl, je tento doplněk stravy v podobě tablet http://www.samsung.com/cz/tablets/ nebo prášku ideálním řešením pro lepší zdraví a v boji proti nejrůznějším neduhům.

Vyberte si variantu, která vám vyhovuje při užívání. Pokud si zvolíte tento produkt v prášku, pak ho jen jednoduše přimícháte do vody nebo smoothie a je to.

Vyzkoušejte účinky spiruliny a zařaďte ji jako doplněk stravy do vašeho jídelníčku. Účinky na sebe nenechají dlouho čekat.