Sprcha k bazénu je opravdu nutností.

28.3.2022

Pokud jste si pořídili na zahradu bazén, je prakticky nutností nainstalovat si také sprchu. Věřte, že není nic horšího, než lovit z hladiny bazénu drobnou trávu, kterou jste na nohou nanesli do bazénu, obzvlášť děti, které často běhají bosé po celé zahradě, hrají si na pískovišti a okamžitě skočí do vody, do bazénu nanesou spoustu nečistoty. Bazén je potom spíše proklínaný tím, kdo se v rodině stará o jeho provoz. Není proto nic efektivnějšího, než k bazénu pořídit sprchu a každý před vstupem do bazénu se osprchuje, hlavně pochopitelně věnuje pozornost svým nohám, protože často přecházíme třeba i bosi a na chodidla se nalepí nečistoty.

sprcha

Zahradní sprchu pochopitelně nemusí mít jen ten, kdo má na zahradě bazén. V teplých letních dnech na zahradě u domu, nebo u chaty, či chalupy mnohdy trávíme celý den, ať už odpočinkem a opalováním, nebo prací mezi záhony, je také příjemné se navečer osprchovat přímo venku, než vstoupíme dovnitř našeho domu, nebo víkendového příbytku. Zahradní sprcha je opravdu skvělým řešením pro každou zahradu, v horkém dni krásně osvěží, ale vůbec se nemusíte bát, že voda bude až přespříliš ledová, sprcha je solární, takže voda se průběžně nahřívá, ale žádný zdroj energie přitom nepotřebujete. Vše vám zařídí sluneční svit, takže žádné poplatky za energii spotřebovanou na ohřev vám prostě nehrozí.

sprcha

Sprchy k bazénu se nabízejí i se speciálním kohoutkem na oplach nohou, což je nesmírně výhodné, hlavně před každým vstupem do bazénu. Určitě se snažíte ze všech sil udržet optimální kvalitu vody ve vašem bazénu, což je v letních měsících, kdy je bazén ve velmi hustém provozu náročné, takže věřte, že solární sprcha vám s údržbou kvality velice výrazně pomůže. K bazénu sprcha jednoznačně patří, nenechte si zkazit vodu, chcete se přeci koupat celé léto a v čistém bazénu.