Rostliny pouze pro zdraví

6.9.2018

Přesto, že se stále nemůžeme shodnout na jednotném názoru ohledně konopí, není v současné době problém tento produkt zakoupit například ve formě semen. (Popravdě řečeno, aby se situace v tomto ohledu zjednodušila, měla by se dohodnout naše vláda.) Pokud se rozhodnete pro nákup některého druhu semen, pak se nemusíte obávat, že se jedná o nějaký podloudný obchod, kdy vlastně nevíte, co si nesete domů. Semena konopí a chilli z kvalitního obchodu jsou ověřená od nejznámějších tuzemských a světových semenných bank. § Přesto, že se jedná o nejvyšší kvalitu, jsou v nabídce za tu nejlepší cenu.
Semena se rozdělují na
– feminizovaná
– autoflowering
– regular
– léčivá.
Feminizovaná semena konopíprocházejí genetickou úpravou, při které ze semen vyrůstají pouze samičí rostliny se zachováním produkce samčího pylu pro možnosti dalšího rozmnožování. Samičí rostliny mají totiž vyšší obsah aktivních látek a tím pádem i lepší účinky na naše zdraví.
naběračka konopných semen

Diskrétnost zaručena

Pokud si nevíte rady s výběrem, pak využijte zkušeností odborníků a na vše kolem těchto produktů se vyptejte. Setkáte se nejen se zkušeným a zasvěceným názorem, ale také se vstřícností a vlídností. O své soukromí se rozhodně nemusíte obávat. Vše probíhá v uzavřených prostorách a balíčky s objednaným zbožím jsou vložené do neprůhledných obalů.
§ Zkušeným pracovníkům v tomto oboru je totiž jasné, že ne vždy je dobře pochopen účel, pro který si zákazníci tyto produkty objednávají a rozhodně je nechtějí vystavit jakémukoliv podezření nebo dokonce šikaně ze strany zvědavých sousedů.
paprička a koření
Veškerá semena, která jsou v nabídce, pocházejí od nejlepších tuzemských i zahraničních semenných bank. Znalcům jistě jména Sensi Seeds, Paradise seeds, Dutch Passion, Barney´s Farm, Dinafem, Budha Seeds, Natural Seeds a mnoho dalších, stejně kvalitních, nejsou neznámá.