Pro vaši bezpečnost, vždy po ruce

23.9.2017

Za svých studentských let vám vůbec nevadilo, že se z nočních klubů a jiných zábavných podniků vracíte v pozdních nočních hodinách, nebo dokonce v těch brzkých ranních. Občas jste využila někoho z přátel jako doprovod, ale po většinu času jste se vracela sama, aniž byste si uvědomovala možné nebezpečí. Teď však v jednom z nočních klubů pracujete a cesty z práce už jsou vám velmi nepříjemné. Cestování městskou hromadnou dopravou není pro vás problémem, většinou je v autobuse přítomna i celá řada dalších cestujících, ale ve chvíli, kdy vystupujete sama na vaší autobusové zastávce a čeká vás obvyklá cesta k domu, už zažíváte nepříjemné pocity strachu.

zbraň

Všude pusto a zdá se jakoby, jste byla na celé ulici jen vy. Projít špatně osvětleným parkem, který vám zkrátí výrazně cestu, nebo vše obcházet po dobře osvětlených ulicích? Vždy, když si kladete tuto otázku, zvítězí nad vaším strachem únava a touha, být doma co nejdříve. Jakmile však vkročíte na první pěšinku v parku, už svého rozhodnutí litujete. Z každého zákoutí, z každého keře by vás mohl překvapit možný útočník, který ví, že se vracíte domů pravidelně sama, a to vždy ve stejnou hodinu. Jak překonat strach?

sebeobrana

Než se vypravíte na kurzy bojového umění, nebo sebeobrany, než si začnete vyřizovat zbrojní průkaz, zkuste jednoduchého, ale účinného pomocníka. Paralyzéry do vaší kapsy, nebo do kabelky, kde jej snadno naleznete. S jeho pomocí nepotřebujete žádné vytrénované svaly, ani střelnou zbraň. Podaří se vám odrazit nečekaný útok a ochromit agresora. Zakoupení paralyzéru je prvním krokem k tomu, abyste se cítily lépe při cestách z práce. Můžete si jej vybrat dokonce ve velmi nenápadném provedení. Například v podobě baterky, nebo deštníku. Moment překvapení pak bude hrát ve váš prospěch a rychle vyhledáte bezpečné místo a zavoláte policejní hlídku. Vybírejte ze široké nabídky!