Prádlo, které se vám dokonale přizpůsobí

7.3.2018

Základem oblékání při každé aktivitě, ať už venkovní či ve vnitřních prostorách a v každém počasí, je vždy spodní prádlo. A to je důležitým základem, od kterého se bude odvíjet, jak se budeme daný den cítit, ovšem nejen to. Pokud sportujete, jedná se ještě o to více zásadní prvek, který může rozhodnout i o tom, jak komfortně se bude při vykonávání daného sportu cítit, a zda se při něm třeba i příliš nepřehřejete anebo naopak neprochladíte. Jak je tedy vidět, tak spodní prádlo může rozhodovat i o vašem zdravotním stavu. Je to dáno především tím, že při sportovních aktivitách je naše tělo vystaveno zátěži, která se zpravidla projevuje nadměrným pocením.

běh

A v tomto okamžiku je pak zásadní, zda k pocení dochází ve vnitřních prostorách, kde je poměrně teplo anebo ve venkovním, chladném prostředí. V případě různých halových sportů a při posilování ve fitcentrech jde o to, aby nás naše prádlo pomáhalo ochlazovat a nedocházelo tak k přehřátí těla. Naopak ve venkovních podmínkách, v případě panujícího chladného počasí je důležité udržet naše tělo v teple. A přesně tyto naše požadavky na kvalitní a především správně fungující spodní prádlo dokáže naplnit funkční prádlo craft.

Nabídka pro všechny typy pohybu
Z nabídky tohoto funkčního prádla si zaručen vybere každý. Můžeme ho rozdělit na tři základní typy funkčního prádla. První typ, tak zvaného chladivého prádla je určen pro sportování ve vnitřních prostorách, kde potřebujeme prádlo, které odvede pot z těla pryč, zůstane suché a naše tělo ochladí. Další dva typy jsou určeny pro pohyb ve venkovním prostředí. Zde záleží na intenzitě našeho pohybu a na tom, zda se ve venkovním prostředí pohybujeme aktivně do té míry, že se při tom intenzivně potíme anebo potřebujeme zahřát. V případě intenzivního pocení je zásadní, aby byl pot odveden z těla pryč do svrchní vrstvy oblečení a naše tělo zůstalo v suchu a v teple. V případě nízké intenzity pohybu jde naopak o to, aby nás funkční prádlo zahřálo.

běhání

Ve všech těchto případech nám funkční prádlo značky Craft vyjde maximálně vstříc.