Odvoz Vašeho vozu

16.2.2021


Každý z nás se někdy v životě dostal do situace, kdy potřeboval odvést vlastní vůz. Ať už se jednalo o narozeninovou oslavu, kde jsme si dali pár deci vína, nebo party u kamaráda, kde se vystřelíte na Mars. V takovém okamžiku, kdy nejste schopní jízdy, je dobré, se obrátit na firmu, která odvoz vozu zařídí a to včetně odvozu Vaší maličkosti.

Odvoz

Tato firma se už dlouhé roky zabývá odvozem vozů a lidí, kteří se dostali do nesnází. Není totiž nic jednoduššího, než zvednout telefon a vytočit číslo na tuto službu. Telefonní číslo je samozřejmě uvedeno na webových stránkách a to včetně emailu. Také zde najdete ceník odvozu a další zajímavé věci o firmě.

Služba probíhá hned od vytočení telefonu, kdy na druhé straně linky zvedne telefon dispečer a začne s Vámi situaci řešit. Po krátkém představení se Vás dispečer zeptá na pár základních otázek, jako je místo, kde se s autem nacházíte a jaký typ vozu máte. Po zodpovězení vyhledá dispečer nejbližší posádku, která by pro Vás mohla přijet a sdělí Vám, jestli Vám daný čas vyhovuje. Pokud ano, dojde Vám obratem sms zpráva, ve které budou údaje o automobilu posádky, která pro Vás dojedete. Tyto informace jsou poslány pro urychlení rozpoznání auta posádky. Po příjezdu se vydáte s jedním z řidičů k Vašemu vozu, kde se opíše stav Vašeho tachometru a můžete se vydat směr Váš domov.

Odvoz (2)

Po příjezdu se s řidiče finančně vyrovnáte a poté odjíždí k dalšímu případu. Vy budete mít automobil v bezpečí domova a nebudete se muset strachovat o jeho odcizení. Místo toho budete klidně usínat v posteli s vědomím, že je auto v bezpečí domova. Mimo odvozu vozu se dá u této firmy pronajmout také řidič, který Vás odveze na jakékoliv místo určení. Proto neváhejte a nikdy neriskujte odejmutí řidičského průkazu, zbytečně byste dostali zákaz řízení a vysokou pokutu, kterou nechce platit nikdo z nás.