Nevěřte reklamě, na velikosti nezáleží

10.11.2018

Na Internetu můžete občas zahlédnout reklamu na zvětšení pohlavního údu. Bývají to většinou neseriózní podvodné záležitosti a málokdo jim sedne na lep, ale najdou se i některé prostředky, které skutečně mohou alespoň o několik milimetrů úd zvětšit. Bývají to doplňky stravy na přírodní bázi, které zajistí lepší prokrvení dutinkatých tělísek uvnitř penisu.
muž s řetězem

Jak k velikosti penisu přistupují ženy

Přemýšlet nad velikostí mužského penisu je skutečně bezpředmětné. Pokud se nejedná o anatomický defekt, kterých se v populaci vyskytuje jen nepatrný počet, skutečně většina ztopořených přirození odpovídá běžnému průměru. Ten se může lišit u některých národů, zatímco Černoši jej mají nejdelší, Asiaté naopak nejkratší .
V tomto ohledu se uskutečnila celá řada průzkumů, které se prakticky shodují na základních faktech:
Více než 80 procent žen je s velikostí „mužského nástroje rozkoše“ spokojeno. Pouze pětině žen na velikosti záleží, ale nikoliv na délce, nýbrž na průměru. Najdou se i výjimky, jež ze zvědavé touhy poznat nepoznané vyhledávají partnery, většinou původem genofondu z černého kontinentu, aby prožily sex s abnormálně velkým přirozením.
starý svalovec

A co muži

Zatímco většina ženského pokolení velikost nástroje vůbec neřeší, a jsou pro ně podstatné docela jiné ukazatele kvality partnerovy osobnosti, muži se na svůj rozkrok dívají z jiného úhlu. Více než polovina je nespokojena se svým nádobíčkem a pokud by měli možnost využít jeho prodloužení přirozenou a bezbolestnou cestou, jistě by ji využili. Většina případů na klinikách plastické chirurgie bývá spíše po psychické stránce nevyrovnaných osobností, a ti si berou za vzor abnormality pornografického průmyslu.
Většina problémů však vzniká v důsledku mylných názorů a špatné informovanosti a především neznalosti anatomie. Každý zkušený lékař vám sdělí, že k uspokojení ženy postačí přibližně délka ztopořeného penisu v délce 10 cm a průměru kolem 2,7 cm. Je to dáno nervovými zakončeními v ženské pochvě a záleží spíše na technice předehry a samotného aktu, než na samotných rozměrech.