Jak na hypotéku

21.3.2022

Hypotéka bez dokládání příjmů https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ je skvělá v tom, že nemusíte logicky dokládat váš příjem. Tady jde hlavně o to, že musíte vlastnit nějakou nemovitost a ta vždy musí být vyšší hodnoty než výše hypotéky. To zní ale logicky a myslím, že to ví všichni. Navíc je tu i možnost, že můžete mít svého ručitele. To může být například člen rodiny nebo kamarád. Vždy to ale musí být člověk, který není v insolvenci nebo není zadlužený. Víte, zadlužený ručitel je vážně pro banku k ničemu. A jak všichni víme, tak ručitel je tady od toho, aby ručil svými penězi nebo majetkem za vás. To je za to, kdybyste přestali splácet vaše závazky, váš dluh za hypotéku bez dokládání příjmů. Takže pokud to přestanete platit, tak to bude platit váš ručitel.

Svou hypotéku si spočítejte.

Jen se tak zeptám. Vy byste šli dělat někomu nějakého ručitele? Třeba na tři miliony? Já tedy ne. Bála bych se být ručitel i vlastní matce nebo příteli, protože nikdy nevíte, co se může stát. Může váš milovaný přijít o práci nebo bude dlouho pracovně neschopný a co vám pak zbyde? Zbydou vám je oči pro pláč. Protože hypotéka bez dokládání příjmů se musí splácet, i kdyby padaly trakače.

O hypotéku lze žádat i online.

Tady jiná cesta není. Možná vám banka či věřitel vyjde vstříc a dá vám třeba tři měsíce odklad splátek a vy si tak odpočinete od stresu ze splácení. Ovšem to ale neznamená, že ty tři měsíce už doplácet nebudete. Jistěže budete! Celková doba splácení hypotéky bez dokládání příjmů se vám logicky prodlouží. Tady nic není zadarmo. Nebo vy byste někomu půjčili peníze a nechtěli je pak vrátit? Jistě byste taky chtěli mít nějakou jistotu, že se vám peníze jistě vrátí. Tady právě doporučuji být velmi opatrný. Před braním hypotéky bez doložení příjmů bych se nejprve ujistila, jestli mám na splácení a co budu dělat, když přijdu o práci. Je opravdu nutné a důležité na to myslet. A můžete se na to podívat na náš web a vše si zjistit.