Andílci jako poslové lásky

27.12.2021

Keramická soška anděla symbolizuje univerzální lásku a jas, ze kterého jsme vzešli. Touto září a světlem jsme pro celé období našeho krátkého života na zeměkouli obstoupeni. Jedná se o to, aniž bychom byli nábožně založeni, že vše stejně pochází „odněkud“, v co věříme, ale co si nedovedeme tak zcela jasně představit. Každý věříme na něco jiného, někdo věří v boží pomoc, jiný je jehovista, další věří v čistou lásku a dobromyslnost, ale všichni jsme za jedno v tom, že věříme a za tím si jdeme.

figurky stojících štíhlých andělů

Andílci jsou jaksi „neutrální“, nikomu nic nedělají, prostě jsou a dávají nám při pohledu na ně samé víru, že je správné v něco věřit. A tito malincí poslové lásky nám dávají sílu věřit, že spravedlnost a dobro skutečně existuje, jen je dobré se lépe dívat – otevřít doširoka nejen své oči, ale i své srdce. Nestačí jen hledět, ale je důležité i cítit a prociťovat, a to za pomoci andílka, který vás bude dennodenně provázet na vaší cestě životem, dokážete. Najděte mu příhodné místo u vás doma a potěšte se pohledem na tento milý skvost, který budou osvětlovat paprsky světla dekorační lampy.

olejová lampa

Velký výběr dekoračních lamp vám nabízíme na webovém portálu, kde si každý vybere dle svého srdce. Lampy mohou být v klasické bílé či šedivé barvě s pevnými poutky nebo zavěšené na provaze. Můžete si je naaranžovat kamkoliv, kde jim najdete ve svém příbytku místo, ať je to okno v koupelně, kde její odlesky hořící svíce budou zářit do tmy za oknem a vy si budete připadat velmi romanticky.
Anebo jí můžete umístit do obývacího pokoje, ale také své místo může nalézt na terase, případně ji postavte na parapet zvenčí a můžete pozorovat z tepla domova její krásné odlesky, které bude vysílat.

Vy se jen přitulte ke své partnerce či ke svému partnerovi a v objetí a tichosti pozorujte mihotavé světlo, které bude vydávat vaše nová dekorační lampička. Nemusíte stále sledovat jen televizi, oprostěte se od pozemských věcí alespoň pro tento večer …